Зустріч учнів І ІНФ та ІІ УІФ класів з Анатолієм Івановичем Кичинським, нашим земляком, відомим українським поетом

 

Зустріч учнів І ІНФ та ІІ УІФ класів з Анатолієм Івановичем Кичинським, нашим земляком, відомим українським поетом

28 вересня 2012 р. учні 9 ІНФ та 10 УІФ класів, у рамках святкування Відкритого уроку читання (остання декада вересня), зустрілися із Анатолієм Івановичем Кичинським,  нашим земляком, відомим українським поетом, перекладачем, членом НСПУ, художником, лауреатом Національної премії України ім.Т.Г.Шевченка, яка відбулася на базі Херсонської обласної бібліотеки для дітей,  в рамках заходу «17-а сторінка нон-стоп». 

Анатолій Іванович розповів, що закінчив філологічний факультет Херсонського педагогічного інституту та Вищі літературні курси при Літературному інституті ім. О.М. Горького. Готуючись до зустрічі учні дізналися, що А.І. Кичинський працював кореспондентом-організатором Бюро пропаганди художньої літератури Спілки письменників України, керівником Херсонського обласного молодіжного об’єднання та член Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників, лауреат літературних премій ім. Павла Усенка та ім. Бориса Нечерди, Шевченківської премії, лауреат фестивалю “Слав’янські обійми“, володар Міжнародної літературної премії ”Летюче срібне перо” (Болгарія), нагороджений медаллю ”Незалежність України” Міжнародною Академією Рейтингових технологій “Золота фортуна“. 

Кичинський – автор 13 поетичних книг, виданих в Україні (Київ, Сімферополь, Херсон), а також у Російській Федерації (у перекладі на російську мову). Йому належать переклади грузинських, угорських, єврейських, білоруських та російських авторів. 

Багато віршів А. Кичинського покладено на музику, які виконують відомі співаки, а картини-пейзажі, натюрморти поета і художника є у приватних зібраннях в Україні і за кордоном. 

Автор згадав свою першу поетичну книгу ”Вулиця закоханих дерев” та розповів цікаву історію її назви. Поет, широко представлений в часописах та антологіях не лише українському читачеві, а й зарубіжним шанувальникам поезії у перекладах багатьма мовами світу, читав власні вірші. Ліцеїсти зауважили після зустрічі, що це справжня, велика поезія. 

Т.Єжова, завідувач бібліотеки
28.09.2012 р.

 Пам'яті Олега Мішукова
Педагогічний колектив Херсонського академічного ліцею при ХДУ очолював директор, доктор філологічних наук, заслужений діяч мистецтв України, професор Олег Мішуков.
Детальніше