Вибори голови міського учнівського парламенту

19 Жовтня

Сучасний світ потребує виховання лідерів нової формації — ініціативних, компетентних, здатних мислити не ординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. Саме Міський учнівський парламент дає можливість учням практикуватися у входженні в соціальне середовище, у світ сучасного суспільства, виховати в учнів активну життєву позицію, підготувати їх до дійової участі в демократичному управлінні суспільством.

21 жовтня 2021 року під час міської конференції лідерів учнівського самоврядування відбудуться вибори голови Міського учнівського парламенту. Від Академічного ліцею кандидатом на посаду голови МУП зареєструвалась учениця 10 УІФ класу Казакова Єва.

Педагогічний колектив Херсонського академічного ліцею при ХДУ очолював директор, доктор філологічних наук, заслужений діяч мистецтв України, професор Олег Мішуков.