Пам’ятаємо!

12 Травня

Традиційно у травневі дні у Херсонському державному університеті вшановують тих, хто пройшов стежками Другої світової війни, хто відбудовував країну та рідну Херсонщину після руїни, до якої призвела страшна війна.
12 травня викладачі, студенти ХДУ та учні Академічного ліцею зібралися у зеленому, затишному парковому містечку, щоб поспілкуватися з ветеранами праці, дітьми війни, чия доля пов’язана з Херсонським державним університетом. А тих, хто вже відійшов у вічність, згадали під час пам’ятного заходу хвилиною мовчання.
Талановиті студенти та ліцеїсти підготували душевну концертну програму просто неба. Вони читали вірші, виконували добре відомі та сучасні пісні у супроводі хореографічних композицій.
Цей захід об’єднав одночасно декілька поколінь – покоління тих, хто народився та пройшов крізь жахіття війни, у якій загинули десятки мільйонів людей. Тих, хто відбудовував країну у післявоєнні роки та створював підґрунтя для нашого майбутнього, і молоде покоління – тих, кому жити у ХХІ столітті.

Педагогічний колектив Херсонського академічного ліцею при ХДУ очолював директор, доктор філологічних наук, заслужений діяч мистецтв України, професор Олег Мішуков.