Фото-звіт тижня європейських мов

2 Жовтня

 

З 27 вересня по 30 вересня у ліцеї був проведений тиждень європейських мов. 27 вересня був день німецької мови. Учні 8ІНФ класу з великим задоволенням прийняли участь у квесті "Reise durch Deutschland ". Дві команди виконували завдання різних видів: граматичні , лексичні та країнознавчі. Всі станції пройшли учні успішно та перемогла дружба! Учні 9 ІНФ класу підготували вікторину зі смаколиками, учні 10 ІНФ класу - добірку відео з цікавими фактами про Німеччину та запропонували перевірити свої знання в інтерактивній формі, презентувавши гру Kahoot. Ліцеїсти також із задоволенням шукали інформацію про Німеччину за допомогою QR кодів, які були розроблені спеціально до дня німецької мови в ліцеї. 28 вересня в ліцеї пройшов день французької мови. На стендах та в холі можна було прочитати цитати з творів знаменитих письменників, ознайомитися з розповсюдженням французької мови у світі.

На великій перерві учні мали можливість здійснити віртуальні подорожі франкомовними країнами Європи, взяти участь у країнознавчому конкурсі.

У перервах між заняттями звучали пісні в виконанні франкомовних співаків.

29 вересня в ліцеї святкували День польської мови. На перервах лунала польська музика. Учні брали активну участь у фотосесії, у фотоконкурсі «Я люблю польську мову», знімали освітні відео «Вивчаємо польську мову разом», які можна переглянути у соціальних мережах.

30 вересня був День іспанської мови.

Тиждень європейських мов пройшов яскраво та весело.

 Пам'яті Олега Мішукова
Педагогічний колектив Херсонського академічного ліцею при ХДУ очолював директор, доктор філологічних наук, заслужений діяч мистецтв України, професор Олег Мішуков.
Детальніше