Ліцеїсти – читачі Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О.Гончара

 

ЛІЦЕЇСТИ – ЧИТАЧІ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ УНІВЕРСАЛЬНОЇ НАУКОВОЇ БІБЛІОТЕКИ ІМ. О.ГОНЧАРА

Квиток читача бібліотеки ліцею дає можливість працювати ліцеїстам не тільки в ліцейській бібліотеці та п’яти читальних залах бібліотеки ХДУ, а також в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О.Гончара, до якої  у вересні записуються всі ліцеїсти першого курсу.

Бібліотека ліцею та ХОУНБ ім.О.Гончара плідно співпрацюють: спільне проведення бібліотечних уроків, літературних вечорів (до 130-ліття від дня народження О.Блока та А.Бєлого бібліотекою ліцею було проведено відкритий літературний вечір «Сотри случайные черты и ты увидишь: мир прекрасен» на базі відділу рідких видань, де було підготовлено розгорнуту виставку раритетних видань та навіть видань з автографами поетів), зустрічей із письменниками (зустріч із поетесою, перекладачкою Наталею Крофтс на поетично-віртуальній подорожі-моноспектаклі «Моя Одіссея» різними країнами та поезіями поетеси); ліцеїсти беруть участь у конференціях (інтерактивний захід «Жива Бібліотека “Ініціативи розмаїття” до Дня толерантності), історичних та краєзнавчих вечорах (вечір історії „Відлуння минулих боїв...”, присвячений 65-тій річниці з часу визволення України від німецько-фашистських загарбників) тощо.

Сьогодні в бібліотеці завдяки фінансовій підтримці Посольства США в Україні, Міжнародного фонду "Відродження", Міжнародного благодійного фонду "FORCE" та Посольства Королівства Норвегії в Україні створено і успішно працюють: Інтернет-центр, інформаційно-ресурсний центр "Вікно в Америку" ім. Дж.П.Джонса. В читальному залі бібліотеки відкрито комп’ютерний центр, де читачі мають можливість здійснювати пошук необхідної інформації в мережі Інтернет. 

Наші старшокласники нарівні із дорослими користуються довідковим апаратом книгозбірні, тому на початку свого навчання у ліцеї для них проводиться спеціальний бібліотечний урок у стінах Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки імені О.Гончара.

Т.Єжова, завідувач бібліотеки

Запис до ХОУНБ ім.О.Гончара у вересні 2012 р. та бібліотечні уроки «Книга - джерело знань» для ліцеїстів І курсу

 Пам'яті Олега Мішукова
Педагогічний колектив Херсонського академічного ліцею при ХДУ очолював директор, доктор філологічних наук, заслужений діяч мистецтв України, професор Олег Мішуков.
Детальніше