Бібліотека Академічного ліцею на Всеукраїнському вебінарі

Бібліотека Академічного ліцею на Всеукраїнському вебінарі

 

12 березня Єжова Т.М., завідувач бібліотеки Херсонського академічного ліцею імені О.В. Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті взяла участь у Всеукраїнському вебінарі «Впровадження сучасних ІКТ в практику роботи шкільних бібліотек».

 

Тетяна Миколаївна у своєму виступі «ІКТ – для якісно нового рівня роботи шкільної бібліотеки. Грані співпраці шкільних та дитячих бібліотек» розповіла про досвід роботи бібліотеки Академічного ліцею з використання ІКТ та про співпрацю шкільних бібліотек міста з Херсонською обласною бібліотекою для дітей імені Дніпрової Чайки, яка є базою для вивчення інформаційних технологій та підвищення кваліфікації шкільних бібліотекарів.

 

До участі у вебінарі, який було організовано Інститутом модернізації  змісту освіти та Державною науково-педагогічною бібліотекою ім. В.О.Сухомлинського НАПН України, долучилися фахівці, зацікавлені у детальному висвітленні оголошеної теми та методисти  з бібліотечних фондів обласних управлінь (департаментів) освіти і науки, фахівці інститутів післядипломної педагогічної освіти та методисти науково-методичних центрів, бібліотекарі. 

 

На вебінарі були розглянуті наступні питання: методичне забезпечення діяльності шкільних бібліотек, електронна бібліотека як засіб формування інформаційного ресурсу, система електронних ресурсів в інформаційному просторі  Державної науково-педагогічної бібліотеки  України імені В. О. Сухомлинського, веб-ресурс шкільної бібліотеки на допомогу навчально-виховному процесу та дизайн бібліотечного простору.

 

Зазначені теми викликали жваве обговорення питань шкільними бібліотекарями – учасниками тренінгових програм "Основи ІКТ для шкільної бібліотеки" та "Основи ведення фахового блогу шкільної бібліотеки".

 

Єжова Т.М. у своєму виступі зазначила, що завдяки впровадженню інновацій, взаємодії з бібліотеками-партнерами відкриваються нові можливості розвитку шкільної бібліотеки. Вона висловила впевненість, що якісно новий рівень роботи бібліотеки забезпечується застосуванням ІКТ. Тетяна Миколаївна підкреслила, що це особливо актуально у сьогоднішніх  реаліях, а саме, враховуючи функціонування бібліотеки в умовах впровадження нових освітніх стандартів. Зокрема, у процесі трансформації шкільних бібліотек в бібліотечно-інформаційні центри.

 

Програма Вебінару.

Запис Вебінару: http://1drv.ms/1F1uVkj або  http://1drv.ms/1GuMlUY

 

 

                                                                   Єжова Т. М., завідувач бібліотекиПам'яті Олега Мішукова
Педагогічний колектив Херсонського академічного ліцею при ХДУ очолював директор, доктор філологічних наук, заслужений діяч мистецтв України, професор Олег Мішуков.
Детальніше