Безпека в інтернеті

Просимо пройти опитування!

Опитування є частиною дослідження, спрямованого на оцінку наявної ситуації й масштабів прогалин у галузі кібербезпеки, проблем конфіденційності на сайтах закладів освіти та їхніх сторінках у соціальних мережах. Дослідження проводиться в партнерстві ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» з ГО «Центр кращого Інтернету» та за підтримки Програми досліджень свободи Інтернету «Counterpart International» з метою розробки заходів для попередження  проблем  кібербезпеки  та порушень прав людини в інтернеті.

Анкета для вчителів та представників адміністрації закладів загальної середньої освіти.

Анкета для батьків учнів/осіб, які їх замінюють, про кібербезпеку та дотримання права на приватність на сайті закладу загальної середньої освіти та сторінці закладу освіти в соціальних мережах.

 

Шановні батьки!

Управління патрульної поліції в Херсонській області у зв’язку з тим, що збільшилася кількість випадків кіберсуїциду рекомендує батькам встановити спеціальні програми батьківського контролю, що пропонують розробники:

Net Nanny http://www.netnanny.com/

SafeEyes http://www.internetsafety.com/safe-eyes-parental-control-software.php

CrawlerParentalControl http://www.crawlerparental.com/

КіберМама http://www.cybermama.ru/

додаток для інтернет-браузерівParentalControl Bar http://www.parentalcontrolbar.org/.

Список міжнародних документів, які захищають дітей від насильства в інтернеті:

Конвенція ООН про права дитини;

Факультативний протокол до Конвенції ООН про права дитини щодо торгівлі дітьми, дитячої проституції і дитячої порнографії;

Конвенція Ради Європи про кіберзлочинність;

Конвенція Ради Європи про захист дітей від сексуальної експлуатації та знущань сексуального характеру.

 

Кіберполіція рекомендує:

Останнім часом ювенальна поліція фіксує сплеск небезпечних челенджів і спроб суїциду серед підлітків. Переважна кількість таких дій призводить до трагічних наслідків. Просимо вас переглянути відео в якому дитячий психолог Тарасова Ірина рекомендує батькам, як попередити трагедію.

Дитячий суїцид: поради батькам від психологаПам'яті Олега Мішукова
Педагогічний колектив Херсонського академічного ліцею при ХДУ очолював директор, доктор філологічних наук, заслужений діяч мистецтв України, професор Олег Мішуков.
Детальніше