ЗНО 2017

-> УЧАСНИКИ ЗМОЖУТЬ ВИЗНАЧИТИ РЕЗУЛЬТАТИ ПРОБНОГО ЗНО В ОНЛАЙН-РЕЖИМІ

-> РЕЄСТРАЦІЯ ВИПУСКНИКІВ 2017 РОКУ

-> РЕЄСТРАЦІЯ ВИПУСКНИКІВ МИНУЛИХ РОКІВ

Визначено терміни проведення ЗНО-2017

Наказом Міністерства освіти і науки України від 31 серпня 2016 року № 1055 затверджено Календарний план підготовки та проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, що визначає основні етапи підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, а також терміни їх реалізації.

У 2017 році результати ЗНО із трьох навчальних предметів зараховуватимуться як оцінка за ДПА

Набув чинності наказ Міністерства освіти і науки України від 27 липня 2016 року № 889 «Деякі питання проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», який врегульовує основні питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2017 році.

Наступного року учасники проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання з 12 навчальних предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської та французької мов. Кожен зареєстрований учасник матиме право виконати сертифікаційні роботи не більше ніж із чотирьох навчальних предметів.

Ураховано пропозиції освітян щодо розмежування в часі закінчення навчального року та проведення зовнішнього незалежного оцінювання - у 2017 році тестування розпочнеться 23 травня і триватиме до 15 липня.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання із трьох навчальних предметів зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року. Так, майбутні випускники складатимуть українську мову і літературу (українську мову), математику або історію України (період XX - початок XXI століття), а також один навчальний предмет за вибором випускника.

До уваги абітурієнтів!
Інструкція, як подати електронну заяву на участь в конкурсному відборі на вступ до ВНЗ України

Для подання електронної заяви абітурієнт повинен зареєструватись на інтернет-сайті за адресою: http://ez.osvitavsim.org.ua

До уваги майбутніх абітурієнтів!

З детальною інформацією про порядок подання документів, необхідних для здійснення реєстрації, можна ознайомитися на сайті http://testportal.gov.ua/ 

На допомогу в підготовці до ЗНО-2017:

→Українська мова і література
→Історія України
→Математика
→Фізика
→Хімія
→Біологія
→Географія
→Англійська мова
→Французька мова
→Німецька мова
→Іспанська мова
→Російська мова

Детальніше на сайті http://khersontest.org.ua/

Характеристики сертифікаційних робіт предметів ЗНО 2017

Огляд сайтів для підготовки до ЗНО

ЗНО-2017 і ДПА: відповіді на запитання
Подробиці про іспити та вступну кампанію: термінологія, процедура, календар, складні моменти.

За посиланням нижче опубліковано офіційні варіанти тестів ЗНО, підготовані Українським центром оцінювання якості освіти у 2010 - 2015 роках. Вони допоможуть вам в онлайн-режимі перевірити свої знання і оцінити за шкалою від 100 до 200 балів, яким може бути ваш результат на реальному тестуванні. Онлайн-тестування можна пройти з усіх предметів, з яких проводилося ЗНО, українською або російською мовою. Усі надані варіанти відповідають специфікаціям УЦОЯО відповідних років. На ЗНО-2016 тести відрізнятимуться від представлених тут. 

Пройти тестування

Вищі навчальні заклади УкраїниПам'яті Олега Мішукова
Педагогічний колектив Херсонського академічного ліцею при ХДУ очолював директор, доктор філологічних наук, заслужений діяч мистецтв України, професор Олег Мішуков.
Детальніше