РІК ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ

21 березня 2018 року міністр закордонних справ України Павло Клімкін та міністр освіти і науки України Лілія Гриневич оголосили про проведення Року французької мови в Україні.

Французька мова є третьою за популярністю для вивчення в українських школах: 275 тисяч школярів вивчають французьку мову, з них 151 тисяча вивчають її як першу мову. З вересня 2018 до серпня 2019 року Україна спільно з партнерами з франкомовних країн здійснять кілька сотень проектів та заходів, присвячених французькій мові, які відбудуться по всій країні і представлятимуть такі різноманітні галузі, як культура, освіта, спорт та економіка.

Ці заходи набуватимуть найрізноманітніших форм: фестивалі, вистави, семінари, форуми, концерти, конференції, конкурси та безліч інших заходів.

проведення «Року французької мови» в академічному ліцеї

Місяц

Назва заходу

вересень

День французької мови в ліцеї

жовтень

Проведення  І етапу учнівської олімпіади з французької мови

листопад

День французького кіно у ліцеї: «Від Люм’ерів до Бессона».

грудень

Участь у ІІ етапі учнівської олімпіади з французької мови

лютий - березень

Участь у конкурсі відео фільмів

березень

Участь у святкуванні дня франкофонії в  обласної бібліотеці Гончара.

квітень

Складання  міжнародних екзаменів DELF

квітень -травень

Участь у брейн-рінгу в  обласної бібліотеці Гончара.