Участь ліцеїстів у театралізованій постанові «Поет. Епоха. Маскарад»

11 листопада ліцеїсти Академічного ліцею взяли участь у театралізованій постанові «Поет. Епоха. Маскарад», яку підготувала театр-студія Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки. Спектакль був присвячений двом визначним датам цього року - 200-річчю з дня народження М. Лєрмонтова і Т. Шевченка.

Творча група, яка має у своєму активі чимало оригінальних спектаклів, цього разу, мабуть, перевершила себе. Це було, по-справжньому, яскраво і талановито. Атмосфера сорокових років ХІХ століття та дух нетлінних творів великих класиків панувала у великій залі бібліотеки.
Ніжна, захоплююча музика, чаруючі романси, проникливі вірші лунали цього вечора.
Учні із задоволенням занурилися у ті часи, коли створювалася велика класична література.
Ліцеїсти були вражені, що у ХХІ столітті, через два століття після народження великих поетів, відчули сучасність поезій М. Лєрмонтова та Т. Шевченка.
Велика поезія живе і залишається необхідною наступним поколінням. Її пристрасні пориви, її глибока духовність, її туга і віра близькі сьогоднішньому читачеві.

Т.Єжова,
завідувач бібліотеки