Зустріч з професором Бердянського педагогічного університету

12 Квітня

12 квітня 2017 року в Херсонському академічному ліцей імені О.В. Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті відбулася зустріч ліцеїстів-учасників і переможців ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з історії з відомим українським ученим - доктором педагогічних наук, професором Бердянського педагогічного університету Бахановим Костянтином Олексійовичем.

У живому, творчому спілкуванні з педагогом учні довідалися про сучасний стан історичної освіти школярів, про можливості свого інтелектуального зростання, про творчі конкурси з історії, у яких вони можуть брати участь.