Зустріч з представниками Регіонального представнитства Уповноваженого ВРУ з прав людини

12 Жовтня

Учні 10 ЕПМ класу спеціальності «Міжнародні відносини» завершили опрацювання правознавчої теми «Органи державної влади». Остання заняття з цієї теми для них провели представники Регіонального представнитства Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Лілія Афанасіаді та Оксана Тропіна.
Представники Омбудсмена у Херсонській області на високому рівні та з урахуванням досвіду практичної роботи розповіли ліцеїстам про інститут Уповноваженого ВРУ з прав людини, особливості організації національного превентивного механізму. Окрему увагу Лілія Дмитрівна та Оксана Леонідівна під час виступів акцентували на основних аспектах своєї професійної діяльності, а також розкрили найбільш суттєві проблеми, з якими вони зустрічаються у процесі своєї роботи.
Наприкінці зустрічі учні мали можливість задати актуальні, змістовні питання до представників Омбудсмена та почути кваліфіковані відповіді.

Адміністрація академічного ліцею висловлює слова подяки представникам Регіонального представнитства Уповноваженого ВРУ з прав людини у Херсонській області за безпосередню участь у проведенні даного уроку для учнів 10 ЕПМ класу.