ЗУСТРІЧ З НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ УКРАЇНИ О. В. СПІВАКОВСЬКИМ

29 Листопада 2018 р.

28 листопада 2018 року у Херсонському академічному ліцеї імені О.В.Мішукова відбулась зустріч педагогічного колективу з народним депутатом України О. В. Співаковським. Свій виступ він присвятив ситуації, яка склалася у нашій країні. Адже введення воєнного стану на території нашої держави - важливе та актуальне питання.
Олександр Володимирович акцентував увагу аудиторії на тому, що голосування у Верховній Раді показало, що Україна єдина і готова дати гідну відповідь зовнішньому агресорові. А прийнявши це доленосне та історичне рішення, ми дали легітимний інструмент для швидкого реагування та задля збереження миру в державі.
Він так же зупинився й на тому, чи вступає в силу обмеження прав та свобод людини. Запевнив, що ні в якому випадку. Всі ті заходи, що реалізуються під час воєнного стану стануть можливі тільки в одному випадку: якщо ворожий солдат зайде на нашу територію. Олександр Володимирович звернув увагу присутніх, що необхідно бути пильними, адже сьогодні дуже багато різної інформації поширюється з цього питання. Закликав педагогів зберігати і спокій, на них дивиться підростаюче покоління. Поступово зустріч перейшла у формат конструктивного діалогу, у ході якого дуже важливо було почути й нагальні проблеми, які цікавлять освітян. Народний депутат України намагався дати колегам ґрунтовні відповіді на всі поставлені питання.Пам'яті Олега Мішукова
Педагогічний колектив Херсонського Академічного ліцею при ХДУ очолював директор, доктор філологічних наук, заслужений діяч мистецтв України, професор Олег Мішуков.
Детальніше