Зустріч із представниками видавництва Pearson Education

28 Листопада

Сьогодні в ліцеї відбулася зустріч із представниками видавництва Pearson Education. Методист міжнародного освітньо-методичного центру Геннадій Білоус провів майстер- клас з англійської мови з теми "Освіта" у 8 ргф класі. Урок був цікавим в першу чергу для учнів, а також для вчителів ліцею та шкіл міста. Завдяки невимушеній та легкій атмосфері, яку створив учитель, учні мали можливість показати гарний рівень володіння англійською мовою. Усі присутні вчителі та учні отримали багато позитивних вражень та подарунки від видавництва. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю з міжнародним освітньо-методичним центром.