Вітаємо переможців конкурсу імені Тараса Шевченка!

8 Листопада

Відразу троє учениць академічного ліцею стали переможницями ІІ етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, що відбувся                   03 листопада у м. Херсоні.
Серед учасників 9-х класів найкраще впоралася з конкурсним завданням учениця 9 УІФ класу Денисенко Юлія (вчителі ліцею Гудима О. М., Шеховцова В. М.).
Учениця 11 ІНФ класу Руденко Юлія також продемонструвала найкращий результат серед конкурсантів 11-х класів (вчителі ліцею Дедушинська А-А. В., Шеховцова В. М.).
Учениці 10 УІФ класу Косяченко Анастасії вдалося здобути ІІ місце у даному конкурсі (вчителі Кучма Т. І., Лут С. В.).

Адміністрація навчального закладу
вітає наших переможниць та вчителів ліцею.