Вітаємо переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!

11 Квітня

Результативно виступила команда академічного ліцею на ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, що відбувся наприкінці березня 2019 року.
Так, учень 10 УІФ класу Дмитро Пагуба посів ІІІ місце на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з німецької мови (вчитель - Мельничук Тетяна Станіславівна). Також на заключному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з іспанської мови ІІІ місця посіли учениці 9 ІНФ класу Аміна Глущук та учениця 10 УІФ класу Євгенія Пла-Бушуй (вчитель - Петренко Світлана Анатоліївна).
Вітаємо наших учнів з перемогою та висловлюємо слова подяки батькам ліцеїстів за зразкове виховання своїх дітей та вчителям закладу за якісну роботу з підготовки до Всеукраїнської учнівської олімпіади!