Вітаємо переможців IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!

4 Квітня

На минулому тижні завершився IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, у якому взяли участь учні Херсонського академічного ліцею. На кожній із учнівських олімпіад ліцеїсти проявили високий рівень знань, наполегливий характер та жагу до перемоги. За підсумками проведення IV етапу учнівських олімпіад маємо 4-х призерів:

- Ходосовцев Євгеній - перше місце на олімпіаді з екології (м. Ужгород);

- Куца Аліна - перше місце на олімпіаді з іспанської мови (м. Івано-Франківськ);

- Брусенцева Валерія - друге місце на олімпіаді з німецької мови (м. Херсон);

- Сачаєва Єлизавета - друге місце на олімпіаді з німецької мови (м. Херсон).

Бажаємо нашим призерам подальших перемог на благо нашої Херсонщини та України.Висловлюємо слова вдячності батькам переможців за зразкове виховання своїх дітей.

Особливу подяку висловлюємо вчителям ліцею, які підготували переможців Всеукраїнського рівня:

- Ігнатюк Любові Миколаївні, - Народному вчителю України, учителю біології (екологія);

- Чечуй Емілії Петрівні, - кандидату філологічних наук, учителю німецької мови;

- Петренко Світлані Анатоліївні, - спеціалісту вищої категорії, учителю іспанської мови.

З глибокою повагою та вдячністю,
адміністрація, педагогічний колектив ліцею