Відбулося відкриття конкурсу імені Тараса Шевченка

11 Жовтня

10 жовтня у ліцеї проведено урочисте відкриття VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Проведення конкурсу імені Тараса Шевченка сприяє піднесенню престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищенню рівня загальної мовної культури ліцеїстів, вихованню почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю.

Журі І етапу конкурсу відмічає щорічне збільшення учасників конкурсу, що свідчить про його актуальність та інтерес серед учнівської молоді.
За результатами перевірки творчих робіт, найкращі учні будуть представляти ліцей у ІІ етапі конкурсу.