Вибори Президента ліцею

28 Вересня

28.09.2018 г. - вибори Президента ліцею.

Традиційними в академічному ліцеї стали вибори Президента ліцею.

Цьогоріч на цю посаду претендували:

• Павлов Микита, учень 10 ЕПМ класу
  • Хрущова Ольга, учениця 10 УІФ класу
  • Зейналов Олександр, учень 10 ЕПМ класу
  • Ветрова Катерина, учениця 10 МПН класу
  • Грачова Софія, учениця 10 ІНФ класу
  • Чечуй Єлизавета, учениця 9 ІНФ класу
  • Кузьміна Маргарита, учениця 9 ПМВ класу

Кандидати зарекомендували себе як активні та креативні особистості, котрі не залишаються байдужими до ліцейського життя.

Вибори Президента розпочалися з ознайомлення з передвиборчою програмою. Вона охоплювала подальшу роботу ліцейського самоврядування, обіцянки та прагнення, ідеї щодо позитивних змін у ліцейському житті.

26 вересня усі ліцеїсти зібралися на зустріч з претендентами на посаду Президента ліцею. Це був вирішальний етап на шляху до обрання найкращого. Усі ліцеїсти могли поставити свої запитання кандидатам і дізнатись про їх подальші дії у якості Президента ліцею.

Переміг учень 10 ЕПМ класу – Зейналов Олександр.

Сподіваємося, що він достойно представлятиме звання «Президент ліцею» і докладе максимум зусиль для урізноманітнення ліцейського життя.

Вітаємо, Олександре!