УВАГА! Жовта зона!

22 Вересня

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

З 23 вересня, на всій території України встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки. Уряд продовжив адаптивний карантин в Україні до 31 грудня 2021 року.

Нагадуємо, що основними симптомами COVID-19 є підвищена температура, лихоманка, сухий подразнюючий кашель, утруднене дихання, задуха, стискання в грудях, біль у горлі.

Пам’ятайте, що кожного ранку перед виходом дитини до навчального закладу  потрібно робити термометрію, перевіряти наявність респіраторних симптомів: кашель, чхання. За найменших підозр у дитини та членів усієї родини захворювань (ГРВІ, нежить, підвищення температури тощо), необхідно звернутися до сімейного лікаря та попередити класного керівника та прийняти міри самоізоляції.

Пам’ятайте, що вхід дітей до приміщення ліцею дозволяється при наявності захисної маски або респіратора. Захисні маски можуть не використовуватися під час проведення занять у навчальних приміщеннях. Під час пересування приміщеннями закладу освіти використання захисних масок є обов’язковим для учнів 8 – 11 класів.

Щоб уберегти себе та своїх близьких, необхідно чітко дотримуватися відповідних рекомендацій. Не займайтеся самолікуванням і одразу звертайтеся до сімейного лікаря, якщо відчули симптоми захворювання.

Зверніть увагу на обмежене перебування дитини в громадських місцях. Це є небезпечним для її здоров’я навіть під час послаблення карантину.

Шановні батьки! Лише спільними зусиллями ми зможемо зберегти власне здоров`я та здоров’я дітей! Здоров`я дитини та кожної родини – це головне!

Вдячні за порозуміння!

Педагогічний колектив Херсонського академічного ліцею при ХДУ очолював директор, доктор філологічних наук, заслужений діяч мистецтв України, професор Олег Мішуков.