УВАГА! ПРОБНЕ ЗНО!

13 Березня 2017 р.

УВАГА! СТАРТУЄ ПРОБНЕ ЗНО!!!

4.03.2017 на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти (перехід можна зробити через www.testportal.gov.ua ) буде розміщено інформацію про час і місце проходження пробного ЗНО для абітурієнтів кожного регіону.

У 2017 році оцінити рівень своїх знань на пробному ЗНО і, відповідно, скорегувати підготовку бажає на 18166 учасників більше, ніж 2016!

3 документи є перепусткою в аудиторію для складання пробного ЗНО, і ми радимо їх зібрати в одному файлі за 7 днів до 1 квітня 2017 року!

Квитанція про сплату вартості послуг за проведення пробного ЗНО.

Що робити, якщо Ви її загубили?

Не хвилюйтесь! На пробне ЗНО Вас пропустять і без квитанції, за наявності Вашого ПІП у списках, якщо Ви надасте паспорт та запрошення, але наше з Вами завдання дотримуватися всіх вимог, щоб розуміти, як розв’язувати такі питання під час основної сесії у разі їх виникнення. Зверніться до відділення банку, через який здійснювали оплату за копією квитанції. Нагадуємо, Ваш платіж дорівнював 129 грн без врахування банківських послуг.

Запрошення (реєстраційна картка)

Ви її отримали в електронному вигляді після заповнення форми реєстрації. Вона зберігається в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО.

Що робити, якщо Ви забули пароль в «Особистий кабінет»?

Не хвилюйтесь! Напишіть у довільній формі листа на електронну адресу Вашого регіонального центру оцінювання якості освіти. Укажіть своє ім’я, прізвище, по батькові, населений пункт і причину звернення (не можу згадати пароль «Особистого кабінету»). Відправте цей лист із Вашої електронної пошти. Вам надішлють логін та пароль для входу.

Паспорт або свідоцтво про народження.

Увага!Учасники, які намагалися в минулому році потрапити на ЗНО із копією паспорта, учнівським квитком, водійськими правами, банківською карткою - допущені не були!!!! Тому, радимо одразу на пробне ЗНО брати той документ, який було внесено у реєстраційну форму. Якщо реєстрація відбулася за свідоцтвом про народження, а паспорт Ви отримали пізніше, беріть із собою свідоцтво про народження!

Ще кілька важливих моментів:

 1. Візьміть 2-3 ручки чорного кольору. Гелева чи кулькова неважливо.
 2. Годинник, щоб слідкувати за часом, оскільки телефону із Вами не буде, а в кабінеті годинник може бути відсутнім, або у неробочому стані.
 3. Нагадуємо, що більше 20% абітурієнтів стверджують, що не вклалися в час на основній сесії ЗНО.
 4. Воду у прозорій пляшці. Краще негазовану. Етикетку зніміть вдома.
 5. Ніякої їжі. Поснідайте вдома.
 6. Оберіть зручний одяг. Головне зосередитися на знаннях і зробити все, щоб Вас нічого не відволікало їх продемонструвати.
 7. Ніяких таблиць, калькуляторів, карт, схем. Все, чим дозволено користуватися буде у Вашій тестовій роботі на звороті, якщо це передбачено.
 8. Вірте у себе! Це лише тренування для того, щоб зрозуміти, як це відбуватиметься і на скільки Ви підготовлені. Якщо Ви виявите прогалини в знаннях, Ви матимете час пройти ці теми зі своїм вчителем, проглянути відеоуроки від одних із кращих професійних репетиторів, які у доступній формі, стільки разів, скільки Вам необхідно, пояснять матеріал, а потім пройшовши тести, зрозумієте, що Ваша слаба тема стала сильною, і Ви її засвоїли!

Нагадаємо важливі дати пробного ЗНО.

 • 01.04.2017 - українська мова і література
 • До 05.04.2017 - Вам необхідно буде перенести свої відповіді у «Визначення результатів пробного ЗНО з української мови і літератури». Сервіс можна знайти на сайті регіонального центру оцінювання знань.
 • 06.04.2017 - на цьому ж ресурсі будуть оприлюднені правильні відповіді.
 • 08.04.2017 - оголошення результатів пробного ЗНО з української мови та літератури
 • 08.04.2017 - пробне ЗНО із другого, обраного Вами предмету.
 • До 10.04.2017 - необхідно внести свої відповіді у «Визначення результатів пробного ЗНО.....» з того предмету, який Ви здавали.
 • 11.04.2017 - оприлюднення правильних відповідей з кожного предмету.
 • 14.04.2017 - оголошення результатів із кожного предмету, який було обрано другим для проходження пробного ЗНО.

Ми бажаємо Вам вдало пройти пробне ЗНО, визначити теми, які потребують посиленої уваги з Вашої сторони і тренуватися! Ви здатні вступити на бюджет, а ми здатні зробити Ваші тренування дієвими і результативними.Пам'яті Олега Мішукова
Педагогічний колектив Херсонського Академічного ліцею при ХДУ очолював директор, доктор філологічних наук, заслужений діяч мистецтв України, професор Олег Мішуков.
Детальніше