Увага! Призупинення освітнього процесу!

27 Лютого

Згідно наказу міського управління освіти від 26.02.2018 за № 130/01-40 з 27 лютого по 03 березня (включно) 2018 року в закладах загальної середньої освіти призупинено освітній процес.

У зв’язку із високим рівнем захворюваності на ГРВІ дітей шкільного віку, з метою запобігання та недопущення виникненню епідемії грипу й гострих респіраторних захворювань, на підставі протоколу міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол від 26.02.2018 №1).

На період призупинення освітнього процесу відмінити проведення навчальних, культурних, спортивних та інших масових заходів.

Відповідальність за збереження життя та здоров’я дітей покладається на батьків!

Перший заступник
начальника управління освіти