Урок - дослідження

16 Лютого

Урок - дослідження: "Використання  сучасних біотехнологій для створення вакцини майбутнього"
   16 лютого у 10-медичному  класі було проведено нестандартний урок, на якому учні використовували знання з теми "Біосинтез білка", при розгляді питання, яке турбує зараз все людство - створення вакцин проти COVID-19.
   На уроці розглянули процес  створення вакцини від Pfizer/BioNTech. Група із 650 співробітників, яку очолювала Катрин Янсен, сконструювала вакцину майбутнього за 210 днів.
   Завдання учнів   було дослідити всі модифікації, використовуючі знання, які отримали на попередніх уроках. Всі учасники уроку - вчитель біології Любов Ігнатюк, студенти факультету біології, географія та екології Тетяна Краснова  та Юлія Садлівська  та учні - прийшли до висновку, що наукові відкриття - це зрозуміло, цікаво та захоплююче.
   Цей урок-дослідження показав, що сучасні відкриття науки ніколи так не були наближенні до уроку, як сьогодні!!!

Педагогічний колектив Херсонського академічного ліцею при ХДУ очолював директор, доктор філологічних наук, заслужений діяч мистецтв України, професор Олег Мішуков.