Учні ліцею взяли участь у правовій грі!

9 Жовтня

Напередодні відзначення Дня юриста (8 жовтня) учні ліцею та студенти І курсу юридичного факультету ХДУ взяли участь у щорічній правовій грі.
Перед початком змагань зі словами привітання до учасників та глядачів дійства звернулися декан юридичного факультету Андрій Аркадійович Казанчан та директор академічного ліцею Галина Володимирівна Бібік.

Команда ліцею під назвою «Сова» була представлена учнями 10-11-х класів: Володимир Концевой, Кирило Балагурчик, Роман Петренко (учні 10 МПН класу), Валерія Чередніченко, Анастасія Войтова, Оксана Костенко (учениці 11 ЕПМ класу). Проти нашої команди виступали збірні команди студентів І курсу юридичного факультету: «Гільдія майбутніх юристів» та «Еліта права».

За підсумками напруженої та безкомпромісної боротьби наша команда «Сова» посіла почесне ІІІ місце, поступившись команді «Еліта права» лише одним балом. Перше місце дісталося команді «Гільдія майбутніх юристів», яка випередила інші команди більш ніж на 10 балів.

Підготували призерів правової гри вчителі правознавства академічного ліцею Світлана Миколаївна Стельмах та Максим Аркадійович Мамренко.

Аліса Гольянова,
Яна Халімовська (учениці 8 ЕПМ класу),