Участь у Всеукраїнській школі-семінарі

13 Червня

Учень 9 МПН класу Ігор Воличенко взяв участь у Всеукраїнській школі-семінарі «Сучасні методи дослідження мозку», що проходила у рамках VІІ конгресу Українського товариства нейронаук з 7 по 10 червня у м. Києві.

Протягом проведення конгресу Ігор мав можливість ознайомитися з останніми дослідженнями українських науковців у сфері досліджень головного мозку та поглибити свої знання з даної проблематики.

Також під час проведення школи-семінару учнем представлено доповідь на тему: «Дослідження рухової домінантності півкуль головного мозку за комп’ютерною програмою «Діагност - 1 М» (доповідь увійшла до збірника матеріалів конгресу).

Ігор Воличенко є учасником Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Науковим керівником досліджень учня є кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології людини та імунології Херсонського державного університету Спринь Олександр Борисович.