Тиждень європейських мов

10 Жовтня

Гарною традицією в ліцеї стало проведення предметних тижнів.

З 24 по 28 вересня в ліцеї проходив тиждень Європейских мов. Завдякі злагодженій роботі вчителів польської, французької, німецької та іспанської мов (Соліба В. Н. Ніконоров В.А., Чечуй Е.П., Мельничук Т.С., Деменська Н.М., Петренко С.А.) було проведено ряд змістовних та цікавих заходів.

24 вересня був день польської мови. Учні спеціальності «англо-польська філологія» підготували цікавинки для ліцеїстів, вікторини, пісні та конкурси.

25 вересня - день французької мови. 2018-2019 навчальний рік оголошено роком французької мови в Україні. В цей день на перервах всі мали змогу прослухати пісні французькою мовою, а на великій перерві був проведений флешмоб, під час якого учні танцювали танець.

26 вересня - день німецької мови. Учениці 8 класу спеціальності «німецько-англійська філологія» зустрічали всіх у національних костюмах. Учні взяли активну участь у конкурсах та співали разом караоке німецькою мовою.

27 вересня - день іспанської мови. Ліцеїсти підготували цікаві факти про Іспанію, з якими кожен зміг ознайомитися під час виставки. Пригощали  іспанськими солодощами - магдаленос.

Разом танцювали під час великої перерви фламенко.

Тиждень Європейських мов був цікавим, насиченим, пізнавальним.