Тиждень економіки в ліцеї!

21 Листопада

Завжди весело, цікаво і кожен раз по-новому проходять у ліцеї предметні тижні. Не став винятком і тиждень економіки, який проходив з 13 по 17 листопада.

Особливістю тижня цього року стали міжпредметні заходи, де економіка поєднувалася з іншими предметними областями.

Почався тиждень з вікторини «Економічний ерудит», у якій із захопленням прийняли участь не тільки ліцеїсти, а і викладачі.

Тиждень був багатий на цікаві та корисні заходи. Захоплюючим він виявився для учнів 8 ЕПМ класу, адже вони приймали участь зразу у двох заходах: грі «Сходинками економіки» та вікторині «Економіка у прислів’ях, приказках та фразеологізмах». Діти розгадували ребуси, розшифровували економічні поняття, розв’язували цікаві економічні задачі та готували інформацію про секрети успіху знаменитих бізнесменів, підприємців та просто успішних людей.

На перервах ліцеїсти також не сумували. Музична вікторина «Економіка+музика» підняла всім настрій і дала можливість пригадати пісні, у яких зустрічаються економічні терміни.

Ліцеїсти переглядали корисні відео-ролики про «Історію створення грошей», «Як друкують українську гривню», «Азбука споживача», «Чи багато українцю потрібно для щастя або споживчий кошик 2017 року».

Учні 9 класу провели конкурс на кращий економічний афоризм, підготували інформацію про правові аспекти захисту прав споживачів в рамках проекту «Споживай розумно».
Переможці були відзначені подарунками.

Організувати та провести більшість заходів допомагали учні 11 ЕПМ класу Шубін Володимир, Соценко Єлизавета, Савченко Анастасія а також заступник директора з виховної роботи Т.О. Гітіна, за що їм хочеться висловити велику подяку.

Учитель економіки ліцею
Т. Науменко