Тиждень безпечного Інтернету

9 Лютого

Інтернет надає неймовірні можливості, може бути чудовим і корисним способом навчання і відпочинку. Діти щодня працюють в Інтернеті, тому проблема їхньої безпеки у Всесвітній мережі надзвичайно актуальна.

6 лютого 2018 року у світі відзначається #День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою».

Бібліотека долучилася до Тижня безпечного Інтернету, що проходить у Академічному ліцеї з 6 по 9 лютого 2018 р.

У межах Тижня безпечного Інтернету бібліотека провела бібліотечний медіаурок «SOS у морі Інтернету» для учнів 8 МПН класу.

Розширили й поглибили знання про Інтернет ліцеїсти з 11 УІФ класу під час п’ятихвилинки «Он-ляндія - безпечна веб-країна».

А під час вікторини «Інтернет: кодекс нетикету» учні 9 МПН класу згадали позитивні і негативні наслідки роботи в Інтернеті.