Тиждень англійської мови 27.11.2017 - 01.12 2017

5 Грудня

Вже стало традицією проведення тижня англійської мови в ХАЛ. Учні готуються до нього заздалегідь. Цікаво, незвичайно пройшов кожен день, присвячений святам та традиціям англомовних країн.

Ліцеїсти мали змогу поринути у традиції святкування найпопулярніших свят через вікторини, конкурси, батли та театральні постанови.

Впродовж тижня англійської мови ліцеїсти провели благодійний марафон «Подаруй усмішку дитині». В холі ліцею стояли кошики, учні збирали солодощі, канцтовари, яблука (35 кг) та мандарини (15 кг). На ярмарці «Млинців» було зібрано 916 гривень.

Учні 8 класів приймали участь у міжнародному проекті *Різдвяна листівка*. Ліцеїсти приготували різдвяні поздоровлення у формі яскравих листівок для однолітків з 28 країн світу.

Ліцеїсти 10-11 класів прослухали лекцію волонтера з США Джозефа Хемберга,який розповів про освіту в університетах США.

Ось і промайнув тиждень, сповнений англійської мови, різноманітних вражень, емоцій та свята.