Семінар-практикум Професійне вигорання

10 Січня

Професія педагога вирізняється низкою специфічних особливостей, головною з яких є безумовне спілкування з дітьми, а також вольовий стимул, який постійно спонукає до практичної педагогічної діяльності. Освітня діяльність не має фіксованого обсягу і загальноприйнятих критеріїв оцінки результативності, але потребує творчості, активного функціонування свідомості, постійної роботи над собою, удосконалення та поповнення знань, що часто призводить до емоційного перенапруження.
  З огляду на те, що психологічна перевтома призводить до виникнення синдрому емоційного вигорання для педагогічних працівників Академічного ліцею  6 січня відбувся семінар-практикум профілактика та подолання синдрому «Професійного вигорання», метою якого, було інформування про феномен "професійного вигорання", його причини та наслідки, визначення шляхів профілактики та подолання.
   Дякуємо за участь!Пам'яті Олега Мішукова
Педагогічний колектив Херсонського академічного ліцею при ХДУ очолював директор, доктор філологічних наук, заслужений діяч мистецтв України, професор Олег Мішуков.
Детальніше