"Що? Де? Коли?"

21 Грудня 2021 р.

 

Юні правознавці ліцею взяли участь в інтерактивній грі

«Що? Де? Коли?» 

У межах співпраці академічного ліцею та Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, учні 9 ПМВ класу взяли участь у командній інтерактивній грі «Що? Де? Коли?», приуроченій до Міжнародного дня прав людини.

Інтерактивна гра була відзначена не лише цікавими та складними питаннями, але й тим, що захід занесено до «Книги рекордів України», оскільки у ній взяли участь 273 команди та 1426 учасників.

Академічний ліцей у заході представляли команди: «Сова» (Водяницький Дмитро (капітан), Мельник Марія, Вус Валерія, Маврович Олеся, Шестакова Валерія та Ільченко Юлія) та «Ліга справедливості» (Севастьянов Данііл (капітан), Кардаш Євгенія, Хандусенко Марія, Чередніченко Вероніка). Ліцеїсти відмітили високий рівень організації гри, різноманітність та цікавість поставлених питань, а також висловили бажання у подальшому приймати участь в інтелектуальних змаганнях.Пам'яті Олега Мішукова
Педагогічний колектив Херсонського академічного ліцею при ХДУ очолював директор, доктор філологічних наук, заслужений діяч мистецтв України, професор Олег Мішуков.
Детальніше