Розпочато проведення І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

13 Жовтня

З метою виявлення, розвитку та підтримки обдарованих учнів ліцею 12 жовтня 2018 р. у стінах академічного ліцею розпочато проведення І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади.
Перша сесія олімпіади складається з виконання учнями ліцею завдань з іноземних мов: англійської, іспанської, німецької, польської та французької.
Друга сесія олімпіади відбудеться у наступну п’ятницю 19 жовтня. Під час другої сесії учні виконуватимуть олімпіадні завдання з математики, історії, інформатики, інформаційних технологій, економіки, біології, української мови та літератури, зарубіжної літератури.
Остання, третя сесія олімпіади відбудеться у 26 жовтня (п’ятниця). Під час цієї сесії учні виконуватимуть олімпіадні завдання з фізики, хімії, екології, астрономії, географії, правознавства, російської мови та літератури.