Роби добро і воно тобі повернеться

16 Листопада 2018 р.

15 листопада для учнів 9 РГФ класу відбулась розмова про найцінніше, вічний людський скарб – доброту. Під час бесіди діти переглянули відео, в якому учні Академічного ліцею розповідають про свої добрі вчинки .

Костіва Елліна та Сілакова Віталія розповідали, як багато значать для людини добре слово і щира участь і, як рідко ми це отримуємо. Не потрібно намагатися допомогти всім і кожному, але турбота про своїх близьких, участь і співчуття друзям, маленькі послуги знайомим і безкорислива допомога чужим людям – це вже сильно змінить ваш світ.

Педагог-організатор Кузьменко Н.А. у дискусії з ліцеїстами підкреслила, що крім доброти, у світі є й інші людські почуття, вічні цінності людини: любов, повага, чесність, милосердя, взаємодопомога. Їх не придбаєш у магазині, їх ні в кого не позичиш, їх просто можна виховати і виростити в собі. Кожному під силу навчитися бути добрим, людяним, милосердним.

Поспішайте робити добро сьогодні, адже завтра ви можете не встигнути допомогти

 

 Пам'яті Олега Мішукова
Педагогічний колектив Херсонського Академічного ліцею при ХДУ очолював директор, доктор філологічних наук, заслужений діяч мистецтв України, професор Олег Мішуков.
Детальніше