Роби добро і воно тобі повернеться

16 Листопада

15 листопада для учнів 9 РГФ класу відбулась розмова про найцінніше, вічний людський скарб – доброту. Під час бесіди діти переглянули відео, в якому учні Академічного ліцею розповідають про свої добрі вчинки .

Костіва Елліна та Сілакова Віталія розповідали, як багато значать для людини добре слово і щира участь і, як рідко ми це отримуємо. Не потрібно намагатися допомогти всім і кожному, але турбота про своїх близьких, участь і співчуття друзям, маленькі послуги знайомим і безкорислива допомога чужим людям – це вже сильно змінить ваш світ.

Педагог-організатор Кузьменко Н.А. у дискусії з ліцеїстами підкреслила, що крім доброти, у світі є й інші людські почуття, вічні цінності людини: любов, повага, чесність, милосердя, взаємодопомога. Їх не придбаєш у магазині, їх ні в кого не позичиш, їх просто можна виховати і виростити в собі. Кожному під силу навчитися бути добрим, людяним, милосердним.

Поспішайте робити добро сьогодні, адже завтра ви можете не встигнути допомогти