Різдвяний ярмарок

22 Грудня 2017 р.

21 грудня ліцеїсти спеціальності "німецько-англійська філологія" та "англо-німецька філологія" провели чудовий Різдвяний ярмарок, здивувавши всіх відвідувачів смаколиками, зробленими із щирим серцем та світлими думками напередодні Нового року та Різдва Христового за неймовірними рецептами німецької кулінарії. Солодощі подарували незабутній різдвяний настрій та аромат.

У результаті акції було зібрано 1392 грн

Ліцеїсти приєдналися до міської благодійної акції "Відкрий своє серце для добра" (у рамках проведення фестивалю "Острів Різдва" для дітей з особливими потребами).

Зібрані кошти будуть передані дітям на гала-концерті, який відбудеться 12 січня 2018 року в обласному музично-драматичному театрі імені М. Куліша