Реальні справи, а не порожні балачки

14 Червня

 

     За Вас говорять реальні справи, а не порожні балачки! Саме таку оцінку від педагогічного колективу отримав за свою діяльність на посаді народного депутата України Співаковський Олександр Володимирович, який завітав до академічного ліцею, щоб відзвітувати перед виборцями.
     Зазначимо, що зустрічі з Олександром Володимировичем із ліцейською громадою є не поодинокими випадками, а систематичним діалогом, що завжди проходить у ключі конструктивних обговорень.   Саме в такій відкритій площині й відбувся черговий звіт народного депутата.
     Адміністрацією та викладачами ліцею відмічено, що за чотири з половиною роки на посаді народного депутата України Олександрові Володимировичу вдалося реалізувати цілу низку ідей, спрямованих для розвитку освіти як на законодавчому рівні, так і на практичному. Адже саме на посаді народного депутата та очільника Комітету ВРУ з питань науки і освіти йому вдалося створити та забезпечити прийняття надважливих законопроектів у сфері освіти, які сьогодні визначають напрям розвитку освіти нашої держави.
      Окремо відзначено діяльність Співаковського О. В. у виборчому окрузі та його підтримку у вирішенні важливих проблем Херсонщини, зокрема таких, як комп’ютеризація та ремонт навчальних закладів, придбання обладнання для онкодиспансеру та лікарень, будівництво спортивних майданчиків, залучення коштів для продовження будівництва мостопереходу та реконструкції місцевого аеропорту. Усе зазначене свідчить про єдине - тільки реальні справи, а не порожні обіцянки створюють нову, успішну та щасливу Херсонщину.

 Пам'яті Олега Мішукова
Педагогічний колектив Херсонського Академічного ліцею при ХДУ очолював директор, доктор філологічних наук, заслужений діяч мистецтв України, професор Олег Мішуков.
Детальніше