Проведено черговий Міждержавний інтерактивний урок для учнів 9 РГФ класу

11 Квітня

9 квітня 2019 року учні 9 РГФ класу під керівництвом вчителя англійської мови Маликіна Сергія Володимировича взяли участь у черговому інтерактивному уроці, що проводився за допомогою мережі Інтернет для шкіл Чехії, Словаччини, В’єтнаму та України на тему «Світ тварин».
Урок організовано в рамках проекту видавництва Pearson та ВВС «Live School». Варто зазначити, що академічний ліцей є першим закладом загальної середньої освіти в Україні, що долучився до реалізації цього проекту.
На відміну від попереднього уроку, що відбувся наприкінці лютого 2019 року, рівень лексичних та граматичних вправ на цьому занятті був вищим - В1.
Протягом уроку учні жваво характеризували свійських та диких тварин, розповідали про свої домашніх улюбленців і дізнавалися багато цікавого. А головне - ліцеїсти мали чудову нагоду поспілкуватися англійською мовою зі своїми однолітками з інших країн світу.
У якості домашнього завдання до наступного уроку учні повинні підготувати відео-розповідь про своїх домашніх улюбленців, написати статтю про незвичайних тварин у форматі статті «Вікіпедії» та розмістити цей матеріал на офіційній сторінці проекту у Facebook
.