Екскурсія до ПриватБанку

17 Квітня

З метою профорієнтаційної роботи серед ліцеїстів та підвищення їх фінансової грамотності 15 квітня 2019 року відбулася змістовна та цікава екскурсія у центральному офісі відділення ПриватБанку у м. Херсоні. Ліцеїсти 8ІМЕ та 9ІМЕ класів спеціальності «Міжнародна економіка та менеджмент» ознайомилися з роботою банку , банківськими професіями ; дізналися багато корисного про послуги, які надає банк , про інноваційні продукти та банківські сервіси; навчилися користуватися ТСО, банкоматом, Приват -24, мобільними додатками для розрахунків по картці Юніора. Захоплюючою і веселою була гра у квест-кімнаті «Загублені в банку». Завдяки своїм знанням, логіці, винахідливості та командній роботі , ліцеїсти змогли розгадати таємницю секретної кімнати. Також співробітники банку запропонували ліцеїстам відвідати заняття-тренінги у бізнес-школі ЮніорБанку та стати учасниками Всеукраїнської олімпіади «Фінансовий геній» і отримати шанс виграти 50 тис. грн на своє навчання.

Ми вдячні організаторам екскурсії і впевнені , що таку спільну роботу будемо продовжувати. Адже всі ці заходи допомагають отримати базові компетенції в галузі фінансової грамотності, розвивати фінансову культуру. Все це дозволить комфортно почуватися у сучасному світі банківських послуг та приймати правильні фінансові рішення.Пам'яті Олега Мішукова
Педагогічний колектив Херсонського Академічного ліцею при ХДУ очолював директор, доктор філологічних наук, заслужений діяч мистецтв України, професор Олег Мішуков.
Детальніше