Погляд у майбутнє планети

17 Листопада

Підсумки конкурсу відео-робіт «Погляд у майбутнє планети»

Конкурс відео-робіт «Погляд у майбутнє планети» було проведено бібліотекою Академічного ліцею під час Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек-2020, який проходив під гаслом «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів». Екологічна спрямованість конкурсу спонукала учнів замислитися над їхнім внеском у спільну справу збереження природи.

Учасники відео-конкурсу продемонстрували, що знання, культура, читання, любов, турботливість, чуйність, небайдужість – це важливі ланки ланцюжку, який гармонійно з’єднує здобуті учнями знання та їхнє внутрішнє відчуття єдності з навколишнім світом.

Переможцями конкурсу відео-робіт учнів «Погляд у майбутнє планети» став колектив учнів 11 АНФ класу!

Вітаємо!!!

Педагогічний колектив Херсонського академічного ліцею при ХДУ очолював директор, доктор філологічних наук, заслужений діяч мистецтв України, професор Олег Мішуков.