Підготовка до олімпіади з німецької мови

13 Березня 2018 р.

12 березня 2018 року в рамках роботи Херсонського академічного ліцею як опорного навчального закладу з німецької мови було проведено семінар на тему «Підготовка до олімпіади з німецької мови: тренування навичок для комунікативно спрямованого уроку німецької мови» для вчителів області.

Семінар відбувся на базі Херсонської академії неперервної освіти. В програмі семінару було розглянуто принципи комунікативно спрямованого уроку німецької мови; типи олімпіадних завдань всіх чотирьох видів мовленнєвої діяльності таких як читання, письмо, аудіювання, говоріння.

Учасники семінару працювали в міні-групах до 4 осіб та парах. Було розроблено ряд завдань до різних типів текстів на етапі підготовки до читання та письма.

В підготовці до говоріння учителям було запропоновано цікаві форми роботи на уроці: пленум-змагання, складання історії за допомогою так/ні запитань, стіл знайомств.

Для тренування навичок аудіювання в нагоді став мобільний телефон кожного учасника, за допомогою якого бралося інтерв’ю, а потім презентувалися його результати.

Під час семінару вчителі отримали ряд корисних та практичних порад та прикладів завдань олімпіадного формату, які без проблем можна використовувати на кожному уроці.Пам'яті Олега Мішукова
Педагогічний колектив Херсонського Академічного ліцею при ХДУ очолював директор, доктор філологічних наук, заслужений діяч мистецтв України, професор Олег Мішуков.
Детальніше