Перемога у конкурсі з інформаційних технологій

7 Листопада

27 жовтня 2018 року у м. Херсоні відбулися міські етапи конкурсів з інформаційних технологій (з користування персональним комп’ютером та з Web-дизайну). У конкурсах традиційно результативно виступили учні ліцею.
Так, учениця 11 МПН класу Пєшкова Крістіна здобула перше місце у конкурсі з користування персональним комп’ютером, а учень 10 МПН класу  Кулик Андрій отримав найвищі бали у підсумковому протоколі конкурсу з Web-дизайну.
За результатами участі в обох конкурсах команда Академічного ліцею посіла перше загальнокомандне місце.
Підготувала переможців міських конкурсів завідувач кафедри фізико-математичних дисциплін, інформатики та економіки, вчитель інформатики, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист Кучинська Діна Вікторівна.

Учениця 11 МПН класу Пєшкова Крістіна

Адміністрація ліцею