PASCH Goethe-Institut Ukraine

1 Червня 2017 р.

Я дуже добре пам’ятаю той день, коли дізналася, що виграла в конкурсі від Гете інституту та Pasch, необхідно було зняти відео про фірму, яку хочу заснувати в майбутньому. А, отож, не дивно, що тема воркшопу, що проходив у Києві з 24 по 26 травня, була "Unternehmensgründer" (засновник компанії).

Я прослухала три захоплюючі лекції про те, які плюси і мінуси самостійності, як її застосовувати у власному бізнесі, які риси характеру повинні бути в підприємця, навчилася розвивати, опрацьовувати та презентувати ідею стартапу, визначати його основних клієнтів та цільову аудиторію та ще багато чого цікавого (наприклад, різниця між девізом і лозунгом компанії, як доводити ідею до кінця, визначати її сильні сторони та слабкі. Ризики і шанси, що можуть зустрітися на шляху до її реалізації). Робота проходила в групах, а тому це була гарна можливість завести нових друзів та поглибити свої знання німецької мови. Учасники цього семінару придумали 4 фірми, а до них - логотип, назву девіз і лозунг. Ми також слухали справжню історію однієї київської фірми, спілкувалися з її засновниками, проводили опитування на вулицях нашої столиці.

Але ми не тільки вчилися чомусь новому, а й мали вільний час. І все це - важливий досвід у моєму житті, що обов’язково знадобиться мені в майбутньому.

Учениця 9 ПІФ класу

спеціальності "німецько-англійська філологія"

Руденко Юлія

Більше інформації - https://m.facebook.com/pg/paschukraine/photos/?tab=album&album_id=1331337956982782Пам'яті Олега Мішукова
Педагогічний колектив Херсонського Академічного ліцею при ХДУ очолював директор, доктор філологічних наук, заслужений діяч мистецтв України, професор Олег Мішуков.
Детальніше