Останній дзвоник 2021

16 Червня

Сьогодні, 16.о6.2021 року в Академічному ліцеї імені Олега Васильовича Мішукова Херсонської Міської ради при Херсонському державному університеті відбулося свято «Останнього дзвоника»!
В цьому році ми вирішили змінити традиційний формат свята останнього дзвоника: у нас відбувся незвичайний молодіжний захід "КВЕСТ Останній дзвоник". Квест складався з шости локацій, проходячи які випускники 2021 року продемонстрували свої вміння працювати в команді і комунікувати один з одним, власну креативність, критичне мислення і заряд позитивних емоцій!
В цьому році квест - це сумісний проект Академічного ліцею і ХДУ. Його нам допомогли провести студенти Херсонського державного університету!
З напуттям до випускників звернувся ректор ХДУ, професор Співаковський Олександр Володимирович, з найкращими побажаннями і подяками активістам ліцейського самоврядування звернувся і голова ліцейської Молодіжної Ради Ніколаєв Максим. Старт дзвонику дала директор Академічного ліцею Бібік Галина Володимирівна!
В добру путь!Пам'яті Олега Мішукова
Педагогічний колектив Херсонського академічного ліцею при ХДУ очолював директор, доктор філологічних наук, заслужений діяч мистецтв України, професор Олег Мішуков.
Детальніше