Незвичайний урок у лабораторії

20 Грудня 2018 р.

20 грудня 2018 року у 9 МПН класі (спеціальність «Медицина») було проведено урок: «Методи цитологічних досліджень».
Після вивчення будови ДНК та проведення лабораторної роботи у ліцеї по виділенню ДНК, студенти - практиканти та вчитель біології вирішили показати сучасну лабораторію з молекулярної біології ХДУ, яка не так давно була створена та поповнена новітнім обладнанням. Учням було продемонстровано: фотоколориметр, термостати, ламінарні бокси, епіндорфи, автоматичні піпетки, центрифуга, обладнання для електрофорезу ДНК, ємкість Дюара, стерилізатор водяний, автоклав, сухожар.
Учні мали змогу побачити першу стадію полімеразної ланцюгової реакції в ампліфікаторі, який запустили вчені для своїх досліджень.
Взаємодія: «ліцей – університет» має велике практичне значення для обох сторін. Приємно, що матеріальна база таких лабораторій постійно поповнюється новітнім обладнанням, що дає можливість учням та студентам бути співучасниками сучасного науково - навчального процесу.Пам'яті Олега Мішукова
Педагогічний колектив Херсонського Академічного ліцею при ХДУ очолював директор, доктор філологічних наук, заслужений діяч мистецтв України, професор Олег Мішуков.
Детальніше