Невідоме про відому Європу

24 Травня

22 травня учні 10-го ПНФ класу Кононенко Ганна та Берізка Іван Херсонського академічного ліцею ім. О. В. Мішукова брали участь у традиційному весняному конкурсі студентських та учнівських презентацій під назвою «Невідоме про відому Європу».

Берізка Іван виступив з темою «Гозекське коло» (німецькою мовою); Кононенко Аня - «Маловідомі факти з життя Німеччини» (українською мовою). Журі оцінювало виступи конкурсантів за такими критеріями: вибір теми та її інформаційна насиченість, відповідність візуальної презентації змісту виступу, логічність викладу, вміння триматися на публіці, додатковий бал за оригінальність. Глядачі також мали можливість вибрати свого фаворита.

Перше місце у конкурсі виборов Берізка Іван!

Вітаємо і бажаємо подальших успіхів у вивченні іноземних мов!

Більше інформації можна подивитися за посиланням: