Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека – 2018»

22 Березня

16 березня 2018 року у приміщенні Херсонського академічного ліцею імені О.В. Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті, з метою популяризації історичних знань серед учнівської молоді для пізнання власної історії в контексті загальносвітової, патріотичного виховання школярів і формування у них історичної пам’яті, створення умов для міжнародної співпраці у сфері вивчення учнями всесвітньої історії, другий рік поспіль проходив щорічний Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека – 2018». Активну участь у конкурсі взяли учні 11 ЕПМ класу спеціальності «Міжнародні відносини».

Слід зазначити, що минулого 2016-2017 навчального року у конкурсі «Лелека – 2017» прийняли участь 12 учнів 10 ЕПМ класу, які показали високі результати та отримали 11 срібних та 1 золотий сертифікати (учитель Мамренко М.А.). У цьому році бажаємо учасникам ще кращих результатів.