Міжнародна відеоконференція (грудень)

20 Грудня 2019 р.

Учні ліцею вчергове долучилися до проведення міжнародної відеоконференції
У рамках проекту Generation Global 19 грудня учні 10 АНФ класу прийняли участь у міжнародній відеоконференції. Цього разу учасниками події виступили учні зі Сполучених Штатів Америки (Fairgrounds Middle School) та Єгипту (школа Saber El Fakhrany).Під час конференції ліцеїсти мали змогу обговорити цінності, які має кожна людина: родина, друзі. Учасники конференції з кожної країни розповідали про свої учбові заклади та захоплення. Учні з американської школи продемонстрували вміння гри на музичних інструментах, а наші ліцеїсти виконали українську народну пісню.
Діалог культур між учасниками заходу продемонстрував, що усі ми маємо багато речей, які нас об’єднують. У першу чергу, це любов до своєї країни, батьків, друзів.
За словами координатора проекту, вчителя англійської мови Сергія Маликіна, подібні заходи є особливо важливими в освітньому процесі, оскільки вони допомагають розвивати соціальну, громадянську та мовленнєві компетентності учнів.
Наступну міжнародну відеоконференцію заплановано провести вже на початку 2020 року.

Педагогічний колектив Херсонського академічного ліцею при ХДУ очолював директор, доктор філологічних наук, заслужений діяч мистецтв України, професор Олег Мішуков.