Міждержавний інтерактивний урок для учнів 9 РГФ класу

27 Лютого

26 лютого 2019 року учні 9 РГФ класу під керівництвом вчителя англійської мови Маликіна Сергія Володимировича взяли участь у інтерактивному уроці, що проводився за допомогою Інтернет мережі для шкіл Іспанії, Чехії, Казахстану та України за темою «Незвичайна школа» (вчитель Майкл Бранд).
Урок організовано в рамках проекту видавництва Pearson та ВВС «Live School». Варто зазначити, що академічний ліцей є першим закладом загальної середньої освіти в Україні, що долучився до реалізації цього проекту.
Протягом уроку учні не тільки вдосконалювали навички аудіювання,  діалогічного та монологічного мовлення, але також з цікавістю дізнавалися про життя та систему освіти в інших країнах. Після перегляду відео кліпу учні виконали  тестові завдання та відповіли на питання співрозмовників з Чехії.
Найбільш активними на уроці були Анастасія Шеховцова, Марія Бєляєва, Антон Січкар та Ксенія Радкевич.
У якості домашнього завдання, ліцеїсти мають підготувати відео-розповідь про наш навчальни    й заклад. Відповідне завдання учні мають розмістити на офіційній сторінці проекту у Facebook.