Ми пам’ятаємо!

13 Березня

Учні 10 ЕПМ класу, спеціальності "Міжнародні відносини": Кушніренко Крістіна, Воблікова Анна, Зейналов Олександр, Петров Владислав і Смаль Вікторія підготували і провели інформаційні хвилинки про визволення міста Херсон 13 березня 1944 року та утворення Херсонської області. Учні 8-11 класів дізналися цікаві факти про те, хто саме визволяв наш край, як готували операцію з визволення Таврійського краю, скільки воїнів віддали життя, заради миру над херсонським небом,  і як внаслідок помилки диктора Ю.Левітана утворилася Херсонська область.

У бібліотеці ліцея до дня визволення Херсона від німецьких загарбників пройшла Літературна вітальня (читання поетичних творів та ознайомлення з цікавими фактами про місто у 40-ві роки).

І сьогодні, ми досі пам’ятаємо подвиг наших прадідів, дідів і батьків, адже саме завдяки їм, зараз ми живемо у мирі. Тож пам’ятаймо історію Херсонщини і несемо її крізь віки!