Ми пам’ятаємo

22 Листопада 2018 р.

Голодомор ХХ століття в Україні назавжди залишається для нас найстрашнішими сторінками історії. Ці сторінки сприймаються суспільством передусім на емоційному рівні.

Але в той же час Голодомор - це історичне явище, який відбувався в конкретний час, у конкретному місці. До Книги Пам’яті жертв голодомору вписаний і Херсонський край.
22 листопада учні 8 ПНФ класу відвідали виставку у обласному архіві. Ліцеїсти поглибили свої знання про трагічні події 1932-1933 років, учням показали, що це була цілеспрямована політика з метою ліквідації проявів українізації, позбавлення українців історичної пам’яті.
Учитель історії Михайлик Ольга Володимирівна провела уроки в 9 класах «Скорботна пам’ять поколінь».У знак вшанування 85-их роковин Голодомору 23 листопада запланова акція покладання квітів до пам’ятника жертвам тоталітарного режиму.Пам'яті Олега Мішукова
Педагогічний колектив Херсонського Академічного ліцею при ХДУ очолював директор, доктор філологічних наук, заслужений діяч мистецтв України, професор Олег Мішуков.
Детальніше