ЛІЦЕЇСТИ ПРОТИ МАФІЇ!

14 Березня

За статистикою Міжнародної антикорупційної організації Transperency International Україна посідає 130 місце у рейтингу щодо рівня сприйняття корупції. І сьогодні учні 10 ЕПМ класу на уроці з Критичного мислення, змогли наочно побачити, як створюються корупційні схеми за допомогою гри "Антикорупційна мафія".
         Основною метою гри було навчитися синтезувати свої знання. І у ліцеїстів це добре вийшло, адже під час гри учасники застосовували свої знання з різних навчальних дисциплін, зокрема громадянської освіти і правознавства. Вербальна і невербальна комунікації, командна гра, знання своїх прав у разі висунення обвинувачення, вміння коректно доносити свої ідеї до інших у нетипових ситуаціях - всі ці, та багато інших навичок учні вміло застосовували протягом гри. Але окрім цього, ліцеїсти також наочно побачили, як створюються корупційні схеми, і як простий вчитель, архітектор, студентка і фермер можуть розкрадати державний бюджет.
        Гра була дуже цікавою, адже учні змогли поєднати корисне з цікавим. А найголовніше - всі зрозуміли, що корупція це неприпустиме явище для українського суспільства!