ЛІЦЕЇСТИ ПРОТИ МАФІЇ!

14 Березня

          За статистикою Міжнародної антикорупційної організації Transperency International Україна посідає 130 місце у рейтингу щодо рівня сприйняття корупції. І сьогодні учні 10 ЕПМ класу на уроці з Критичного мислення, змогли наочно побачити, як створюються корупційні схеми за допомогою гри "Антикорупційна мафія".
         Основною метою гри було навчитися синтезувати свої знання. І у ліцеїстів це добре вийшло, адже під час гри учасники застосовували свої знання з різних навчальних дисциплін, зокрема громадянської освіти і правознавства. Вербальна і невербальна комунікації, командна гра, знання своїх прав у разі висунення обвинувачення, вміння коректно доносити свої ідеї до інших у нетипових ситуаціях - всі ці, та багато інших навичок учні вміло застосовували протягом гри. Але окрім цього, ліцеїсти також наочно побачили, як створюються корупційні схеми, і як простий вчитель, архітектор, студентка і фермер можуть розкрадати державний бюджет.
        Гра була дуже цікавою, адже учні змогли поєднати корисне з цікавим. А найголовніше - всі зрозуміли, що корупція це неприпустиме явище для українського суспільства!Пам'яті Олега Мішукова
Педагогічний колектив Херсонського Академічного ліцею при ХДУ очолював директор, доктор філологічних наук, заслужений діяч мистецтв України, професор Олег Мішуков.
Детальніше